Lista Odznaki 111

2010

001 Izabela Hetman Krosno (wlkp)
002 Łukasz Hetman Krosno (wlkp)
003 Marta Matusiak Poznań
004 Adam Matusiak Poznań
005 Anna Ratajska Prudnik
006 Adam Wieczorek Sosnowiec
007 Rafał Pokorski Kluczbork
008 Józef Wróbel Nysa
009 Renata Wróbel Nysa
010 Aleksander Kleiner Zlate Hory (CZ)
011 Petr Kleiner Zlate Hory (CZ)
012 Aneta Rudnicka Charbielin (op)
013 Agnieszka Rudnicka Charbielin (op)

2011

014 Rafał Grudziński Charbielin (op)
015 Jolanta Grudzińska Charbielin (op)
016 Antonina Bejnar Głuchołazy
017 Bogusław Monczyński Kalisz
018 Agnieszka Rojek Głuchołazy
019 Jacek Rojek Głuchołazy
020 Szymon Rojek Głuchołazy
021 Mateusz Rojek Głuchołazy
022 Edyta Olszewska Głuchołazy
023 Wojciech Olszewski Głuchołazy
024 Krzysztof Sakowicz Głuchołazy
025 Jan Suchecki Lubin
026 Grażyna Szafińska  Żarnów
027 Włodzimierz Szafiński Żarnów
028 Witold Kupczak Nysa
029 Andrzej Białopotocki Prudnik
030 Jan Wróblewski Prudnik
031 Andrzej Sewielski Prudnik
032 Elżbieta Dziuba Żarnów
033 Pavel Wanek Ondrejovice (CZ)
034 Sylwia Nabiałczyk Oława
035 Dariusz Nabiałczyk Oława
036 Joanna Nabiałczyk Oława
037 Bartosz Nabiałczyk Oława
038 Teresa Malada Prudnik
039 Georg Grosch Prudnik
040 Sarka Petrova Krnov (CZ)
041 Wojciech Kwiecień Kędzierzyn – Koźle
042 Urszula Jędrasik Żarnów
043 Elżbieta Ciszek Żarnów
044 Jacek Wojciechowski Żarnów
045 Cezariusz Szulc Opoczno
046 Aleksandra Cholewińska Wrocław
047 Marek Duda Wrocław
048 Wiesław Walendzik Kędzięrzyn – Koźle
049 Waldemar Gojło Zdzieszowice
050 Katarzyna Kuszewicz Opole
051 Michał Grabowski Opole

2012

052 Jan Caliński Żarów
053 Halina Calińska Żarów
054 Alicja Furtak Kraków
055 Małgorzata Strzelecka Poręba
056 Andrzej Wójcik Zawiercie
057 Mariusz Hefczyc Głuchołazy
058 Bogdan Szczęsny Głuchołazy
059 Łukasz Budyk Głuchołazy
060 Dawid Sułek Głuchołazy
061 Michał Maćkowski Nowy Las (op)
062 Maciej Matelski Głuchołazy
063 Janusz Maćkowski Nowy Las (op)
064 Kamil Małachowski Głuchołazy
065 Grzegorz Smoliński Nysa
066 Jakub Kubowicz Głuchołazy
067 Sylwia Lewtak Głuchołazy
068 Krzysztof Lewtak Głuchołazy
069 Monika Lewtak Głuchołazy
070 Grzegorz Lewtak Głuchołazy
071 Wiesław Cybulski Prudnik
072 Bożena Pietruszewska Głuchołazy
073 Andrzej Pietruszewski Głuchołazy
074 Michał Pietruszewski Głuchołazy
075 Agata Pietruszewska Głuchołazy
076 Lena Osiadły Głuchołazy
077 Wojciech Osiadły Głuchołazy
078 Małgorzata Osiadły Głuchołazy
079 Tomasz Osiadły Głuchołazy
080 Małgorzata Chaszczewicz Głuchołazy
081 Adam Chaszczewicz Głuchołazy
082 Paweł Chaszczewicz Głuchołazy
083 Marek Chaszczewicz Głuchołazy
084 Tomasz Chaszczewicz Głuchołazy
085 Jerzy Honysz Racibórz
086 Elżbieta Zagłoba – Zygler Prudnik
087 Zbigniew Zagłoba – Zygler Prudnik
088 Stanisław Małkowski Prudnik
089 Elżbieta Małkowska Prudnik
090 Łukasz Małkowski Prudnik
091 Mirosław Gontkowski Bielawa
092 Ryszard Kuczer Lubsko
093 Remigiusz Bednorz Imielin
094 Alojzy Trzebiatowski Szczecin
095 Beata Żydek – Heliosz Wodzisław Śląski
096 Dawid Heliosz Wodzisław Śląski 

2013

097 Magdalena Chmura Głuchołazy
098 Franciszek Grin Prudnik
099 Bożena Styczeń Prudnik
100 Jan Muńko Krosno Odrzańskie
101 Joachim Cierpisz Krosno Odrzańskie
102 Dominik Adamowski Tułowice
103 Marcin Nowak Nysa
104 Marta Matusiak Poznań (po raz drugi)
105 Adam Matusiak Poznań (po raz drugi)
106 Lilianna Tyrakowska Poznań
107 Ewa Bułka Nysa
108 Józef Tracz Nysa
109 Adam Reluga Dytmarów
110 Radosław Jamróz Dytmarów
111 Jan Suchecki Lubin (po raz drugi)
112 Norbert Korzec Baranowo (wlkp)
113 Dorota Korzec Baranowo (wlkp)
114 Paweł Korzec Baranowo (wlkp)
115 Emilia Korzec Baranowo (wlkp)
116 Wiesław Klepacz Głuchołazy
117 Romuald Szyra Bielsko – Biała
118 Larisa Szyra Wodzisław Śląski
119 Agata Szyra Wodzisław Śląski
120 Dariusz Szyra Wodzisław Śląski
121 Joanna Jędrysek Głuchołazy
122 Eligiusz Jędrysek Głuchołazy
123 Sylwia Jędrysek Głuchołazy
124 Patryk Jędrysek Głuchołazy
125 Maria Honysz Racibórz
126 Jerzy Honysz Racibórz (po raz drugi)
127 Alicja Łobos Głuchołazy
128 Kamil Łobos Głuchołazy
129 Marek Łobos Głuchołazy
130 Wojciech Kwiecień Kędzierzyn – Koźle (po raz drugi)
131 Jerzy Strzelczyk Biała Nyska

2014

132 Krzysztof Kowalski “Bosman” Warszawa
133 Ryszard Siennicki Warszawa
134 Michał Szczepański Warszawa
135 Małgorzata Siennicka Warszawa
136 Marek Szczęch Głuchołazy
137 Sebastian Szczęch Głuchołazy
138 Agnieszka Trzmielewska Opole
139 Mariusz Fabrykowski Lubin
140 Marek Hromada Gliwice
141 Dominika Mazurowska Wrocław
142 Laura Płotek Wrocław
143 Andrzej Mazurowski Wroclaw
144 Jan Suchecki Lubin (po raz trzeci)
145 Danuta Roszak Głuchołazy
146 Krzysztof Kumala Głuchołazy
147 Martyna Kumala Głuchołazy
148 Małgorzata Świątko Głuchołazy
149 Aleksandra Szeląg Głuchołazy
150 Andrzej Szeląg Głuchołazy
151 Emilia Szeląg Głuchołazy
152 Fabian Szeląg Głuchołazy
153 Zofia Faluszczak Sanok
154 Leszek Faluszczak Sanok
155 Michał Raczyński Nysa
156 Janina Gapińska Trzebina
157 Leszek Gapiński Trzebina
158 Bolesław Zieliński Osiek
159 Marcin Nowak Nysa (po raz drugi)
160 Katarzyna Nowak Nysa
161 Arkadiusz Jabłoński Głuchołazy
162 Jan Jabłoński Głuchołazy
163 Jan Kamiński Grudziądz
164 Ewa Kamińska Grudziądz
165 Henryk Pasik Grudziądz
166 Michał Banaszewski Grudziądz
167 Monika Nikołajew – Banaszewska Grudziądz
168 Marta Matusiak Poznań (po raz trzeci)
169 Adam Matusiak Poznań (po raz trzeci)
170 Ewa Barańczuk Poznań
171 Andrzej Ornafa Poznań
172 Beata Gospodarczyk Warszawa
173 Alojzy Trzebiatowski Szczecin (po raz drugi)
2015
174 Tomasz Michalski Legnica
175 Bartłomiej Karaban Lubin
176 Karolina Barwińska Wrocław
177 Magdalena Sroka – Barwińska Wrocław
178 Jagoda Barwińska Wrocław
179 Katarzyna Zabłudowska Ząbki
180 Jacek Zabłudowski Ząbki
181 Jadwiga Czubaszek Lubin
182 Anna Orzechowska Kraków
183 Tomasz Orzechowski Kraków
184 Jadwiga Orzechowska Kraków
185 Paweł Orzechowski Kraków
186 Kamila Czajka Wrocław
187 Wiesław Czajka Wrocław
188 Maksymilian Czajka Wrocław
189 Barbara Piszka Katowice
190 Janina Gapińska Trzebina (po raz drugi)
191 Leszek Gapiński Trzebina (po raz drugi)
192 Wiktoria Otremba Gierałcice
193 Jan Otremba Gierałcice
194 Andrzej Kuśnierz Racibórz
195 Małgorzata Makulewicz Racibórz
196 Grażyna Lampa Nysa
197 Marta Banaszewska Grudziądz
198 Maja Banaszewska Grudziądz
199 Beata Lewandowska Grudziądz
200 Michał Banaszewski Grudziądz (po raz drugi)
201 Monika Nikołajew – Banaszewska Grudziądz (po raz drugi)
202 Włodzimierz Kubiczek Sławków
203 Bogusław Iwaniuk Knurów
204 Wanda Haas Wrocław
205 Marek Szot Wrocław
206 Grażyna Orlik Wałbrzych
207 Tadeusz Orlik Wałbrzych
208 Wojciech Radliński Wrocław
209 Damian Grobelny Radlin
210 Henryk Marszolik Marklowice
211 Andrzej Wiącek Świebodzice
2016
212 Mariusz Fabrykowski Lubin (po raz drugi)
213 Alojzy Trzebiatowski Szczecin (po raz trzeci)
214 Kamila Trzebiatowska Szczecin
215 Henryk Biela Opole
216 Marta Gardyan Prudnik
217 Arkadiusz Czapczyk Krapkowice
218 Grzegorz Lelek Nysa
219 Katarzyna Muszyńska Lelek Nysa
220 Amelia Lelek Nysa
221 Dorota Masiel Lwówek Śląski
222 Andrzej Masiel Lwówek Śląski
223 Jerzy Strzelczyk Biała Nyska (po raz drugi)
224 Józef Tracz Nysa (po raz drugi)
225 Andrzej Białopotocki Prudnik (po raz drugi)
226 Sebastian Chuchra Szprotawa
227 Iwona Dybowska Szprotawa
228 Rafal Dybowski Szprotawa
229 Katarzyna Budzińska Szprotawa
230 Szymon Budziński Szprotawa
231 Filip Paszkiewicz Szprotawa
232 Marcel Paszkiewicz Szprotawa
233 Waldemar Błażków Szprotawa
234 Gabriela Prościak Sosnowiec
235 Mariusz Prościak Sosnowiec
236 Henryk Szakiel Lubin
237 Tomasz Michalski Legnica (po raz drugi)
238 Krzysztof Kowalski Bosman” Warszawa (po raz drugi)
239 Ryszard Siennicki Warszawa (po raz drugi)
240 Weronika Szczepańska Warszawa
241 Michał Szczepański Warszawa (po raz drugi)
242 Bernard Kowalski Warszawa
243 Marek Kędzior Wrocław
244 Hanna Kędzior Wrocław
245 Aleksandra JaroszProścińska Kędzierzyn-Koźle
246 Wiesław Walendzik Kędzierzyn-Koźle (po raz drugi)
247 Marlena Walendzik Kędzierzyn-Koźle
248 Zuzanna Walendzik Kędzierzyn-Koźle
249 Lidia Gilewicz Nysa
250 Daniel Kurczyński Włodary
251 Jerzy Maj Dąbrowa Górnicza
252 Małgorzata Wójcicka Olkusz
253 Ewa Kuśnierczyk Sławków
254 Halina Bąk Dąbrowa Górnicza
255 Anna Golonka Będzin
256 Marek Szlęzak Olkusz
257 Monika Helicka Dąbrowa Górnicza
258 Ewa Czaplińska Dąbrowa Górnicza
2017
259 Adam Reszewicz Legnica
260 Paweł Packi Wieluń
261 Katarzyna Gieroń Wrocław
262 Krzysztof Gieroń Wrocław
263 Michał Gieroń Wrocław
264 Mariusz Gieroń Wrocław
265 Jerzy Strzelczyk Biała Nyska (po raz trzeci)
266 Józef Tracz Nysa (po raz trzeci)
267 Jan Ślazik Kraków
268 Róża Biczan Wrocław
269 Marcin Biczan Wrocław
270 Mariusz Zając Szczecin
271 Dariusz Chądziński Opole
272 Dorota Chądzińska Opole
273 Małgorzata Chądzińska Opole
274 Władysław Suława Świdnica
275 Miroslav Kment Krnov (CZ)
276 Sławomir Manikowski Kędzierzyn-Koźle
277 Witold Bogacz Kłaj
278 Mariusz Buczek Kłaj
279 Romualda Buczek Kłaj
280 Piotr Botkowski Bochnia
2018
281 Michał Sobera Łęknica
282 Danuta Sobera Łęknica
283 Anoni Pilny Katowice
284 Józef Tracz Nysa (po raz czwarty)
285 Jerzy Strzelczyk Biała Nyska (po raz czwarty)
286 Urszula Bigos Dzierżoniów
287 Maria Słowińska Dzierżoniów
288 Andrzej Bigos Dzierżoniów
289 Bolesław Zieliński Osiek (po raz drugi)
290 Ewa Kamińska Grudziądz (po raz drugi)
291 Jan Kamiński Grudziądz (po raz drugi)
292 Edyta Ogonowska Grudziądz
293 Andrzej Gołębiewski Grudziądz
294 Małgorzata Bojarska Szulc Grudziądz
295 Paweł Szulc Grudziądz
296 Martyna Żubertowska Grudziądz
297 Kornelia Poliwczak Grudziądz
298 Julia Klamczyńska Grudziądz
299 Martyna Piórkowska Grudziądz
300 Monika Nikołajew Banaszewska Grudziądz (po raz trzeci)
301 Michał Banaszewski Grudziądz (po raz trzeci)
302 Klara Sukiennik Serock
303 Filip Waleryn Nowe Janowice (k-p)
304 Wiktoria Siecińska Susz
305 Zofia Dołżyc Grudziądz
306 Anna Paluszkiewicz Grudziądz
307 Bartosz Jagła Grudziądz
308 Krzysztof Jagła Grudziądz
309 Mateusz Jagła Grudziądz
310 Wiktoria Kurowska Grudziądz
311 Julian Szulc Grudziądz
312 Katarzyna Skrzynecka Grudziądz
313 Szymon Grabowski Grudziądz
314 Szymon Sornat Łasin
315 Zuzanna Sornat Łasin
316 Emilia Surmacz Grudziądz
317 Paweł Surmacz Grudziądz
318 Michalina Krysińska Świecie
319 Alicja Krysińska Świecie
320 Aleksandra Tylus Grudziądz
321 Martyna Szydłowska Grudziądz
322 Laura Dorau Grudziądz
323 Natalia Guzowska Grudziądz
324 Lena Górna Grudziądz
325 Milena Mueller Grudziądz
326 Justyna Szulc Grudziądz
327 Weronika Szulc Grudziądz
328 Marcin Szulc Grudziądz
329 Mateusz Szulc Grudziądz
330 Irmina Potorska Grudziądz
331 Alan Lewandowski Grudziądz
332 Grażyna Szynkielewicz Grudziądz
333 Michał Szynkielewicz Grudziądz
334 Maciej Laskowski Mełno (k-p)
335 Oliwier Szreder Grudziądz
336 Gabriela Mazepa Dolna Grupa (k-p)
337 Julia Kaca Susz
338 Amelia Kaca Susz
339 Maja Banaszewska Grudziądz (po raz drugi)
340 Marta Banaszewska (Grudziądz po raz drugi)
341 Teresa Gruca Zabrze
342 Ryszard Gruca Zabrze
343 Jerzy Strzelczyk Biała Nyska (po raz piąty)
344 Czesław Biczan Wrocław
345 Wioleta Signerska Grudziądz 
346 Karol Kociński Gniewkowo
347 Małgorzata Kaczmarczyk Kędzierzyn-Koźle
348 Edward Kaczmarczyk Kędzierzyn-Koźle
349 Klaudia Kaczmarczyk Kędzierzyn-Koźle
350 Robert Maligłówka Głuchołazy
2019
351 Wiesława Jabłońska Głuchołazy
352 Jan Jabłoński Głuchołazy (po raz drugi)
353 Arkadiusz Jabłoński Głuchołazy (po raz drugi)
354 Jerzy Strzelczyk Biała Nyska (po raz szósty)
355 Wojciech Miotła Knurów
356 Henryk Szmagaj Bielsko-Biała
357 Patryk Szczepaniuk Langgatan (S)
358 Katarzyna Fiszer  Wrocław
359 Tymon Szulc  Wrocław
360 Mikołaj Biegus  Wrocław
361 Jakub Prokopowicz  Wrocław
362 Jakub Pawlak  Wrocław
363 Filip Lis  Wrocław
364 Lena Laskowska  Wrocław
365 Kacper Lis  Wrocław
366 Barbara Mojka  Wrocław
367 Weronika Majchrowska  Wrocław
368 Aleksandra Rekowska  Wrocław
369 Julian Dudek  Wrocław
370 Kateryna Holyk  Wrocław
371 Marcel Olejnik  Groblice (dś)
372 Wojciech Raczkowiak  Wrocław
373 Krzysztof Gagaczowski Iwiny (dś)
374 Szymon Rzepka  Wrocław
375 Tomasz Kleszczewski  Wrocław
376 Hanna Biegus  Wrocław
377 Paweł Dukiel  Wrocław
378 Michał Malicki  Wrocław
379 Sebastian Rzepka  Wrocław
380 Karolina Daszkiewicz  Wrocław
381 Franciszek Wiśniewski  Wrocław
382 Oliwia Woźniak  Wrocław
383 Emilia Biegus  Wrocław
384 Kacper Raduchowski  Wrocław
385 Maria Karek  Wrocław
386 Bartłomiej Zwoliński  Wrocław
387 Tomasz Becz  Wrocław
388 Julia Majchrowska  Wrocław
389 Bartłomiej Długosz  Wrocław
390 Małgorzata Kubica  Wrocław
391. Amelia Becz  Wrocław
392 Olaf Miś  Wrocław
393 Zuzanna Jakubiak  Wrocław
394 Maria Zajączkowska  Wrocław
395 Maciej Wróblewski  Wrocław
396 Barbara Lachowska  Małkowice (dś)
397 Sasha Lutz  Wrocław
398 Milena Knapik  Wrocław
399 Agata Ficner  Wrocław
400 Maciej Sosnowski  Iwiny (dś)
401 Yaroław Stasiuk  Wrocław
402 Paweł Kałuża  Wrocław
403 Alicja Śniadecka Wrocław
404 Roman Sobański Poznań
405 Artur Hejna Oleśnica
406 Adam Biel Chrzanów
407 Aleksandra Biel Chrzanów
408 Jerzy Strzelczyk  Biała Nyska (po raz siódmy)
409 Adrian Kołodziej Nysa
410 Ignacy Biczan Wrocław
2020
411 Arkadiusz Jabłoński Głuchołazy (po raz trzeci)
412 Jan Jabłoński Głuchołazy (po raz trzeci)
413 Krzysztof Sokołowski Katowice
414 Ryszard Wojtal Katowice
415 Katarzyna Niewińska Czerwionka-Leszczyny
416 Erwin Sarna Jaworzno
417 Mateusz Sarna Jaworzno
418 Agnieszka Sywula – Kus Wrocław
419 Maja Kus Wrocław
420 Jan Jabłoński Głuchołazy (po raz czwarty)
421 Arkadiusz Jabłoński Głuchołazy (po raz czwarty)
422 Jarosław Srębacz Lubrza
2021
423 Aleksandra Tomecka Warszawa
424 Rafał Tomecki Warszawa
425 Natalia Tomecka Warszawa
426 Cezary Topolnicki Nysa
427 Kinga Topolnicka Nysa
428 Paulina Topolnicka Nysa 
429 Andrzej Żołędziowski Tułowice
430 Beata Żołędziowska Tułowice
431 Adam Biel Chrzanów
432 Aleksandra Biel Chrzanów
433 Ryszard Laskowski Dąbrowa Górnicza
2022
434 Aleksandra Han – Cichocka Racławice Śląskie
435 Paweł Nowak Nysa
436 Jan Jabłoński Głuchołazy (po raz piąty)
437 Przemysław Podgórniak Buczkowice (śl)
438 Bogusław Szczęch Hajduki Nyskie (op)
439 Stanisława Szczęch Hajduki Nyskie (op)
440 Iga Szczęch Hajduki Nyskie (op)
441 Lena Podstawka Hajduki Nyskie (op)
442 Kacper Szczęch Hajduki Nyskie (op)
443 Arkadiusz Jabłoński Głuchołazy (po raz piąty)
444 Aneta Maciejowska Bystra (śl)
445 Dariusz Gołębiowski Gogolin