Kraków – Mielnik
- ETAP 1. – 02.06.2020 Kraków – Niepołomice (24 km)
- ETAP 2. – 03.06.2020 Niepołomice – Hebdów (24 km)
- ETAP 3. – 04.06.2020 Hebdów – Kazimierza Wielka (22 km)
- ETAP 4. – 05.06.2020 Kazimierza Wielka – Szczytniki (24 km)
- ETAP 5. – 06.06.2020 Szczytniki – Stopnica (27 km)
- ETAP 6. – 07.06.2020 Stopnica – Rytwiany (30 km)
- ETAP 7. – 08.06.2020 Rytwiany – Klimontów (29 km)
- ETAP 8. – 09.06.2020 Klimontów – Sandomierz (30 km)
- ETAP 9. – 10.06.2020 Sandomierz – Zawichost (20 km)
- ETAP 10. – 11.06.2020 Zawichost – Urzędów (37 km)
- ETAP 11 – 12.06.2020 Urzędów – Niedrzwica Duża (26 km)
- ETAP 12 – 13.06.2020 Niedrzwica Duża – Lublin (24 km)
- ETAP 13 – 14.06.2020 Lublin – Stoczek Kolonia (11 km)
- ETAP 14 – 15.06.2020 Stoczek Kolonia – Kozłówka (18 km)
- ETAP 15 – 16.06.2020 Kozłówka – Kock (27 km)
- ETAP 16 – 17.06.2020 Kock – Radzyń Podlaski (22 km)
- ETAP 17 – 18.06.2020 Radzyń Podlaski – Międzyrzecz Podlaski (33 km)
- ETAP 18 – 19.06.2020 Międzyrzecz Podlaski – Biała Podlaska (29 km)
- ETAP 19 – 20.06.2020 Biała Podlaska – Janów Podlaski (26 km)
- ETAP 20 – 21.06.2020 Janów Podlaski – Mielnik (23,5 km)